Zalety cyclotest myPlan

Naturalny i dostosowujący się do Twoich potrzeb

Bez efektów ubocznych

Komputer cyklu wyznacza dni w miesiącu, w których szanse na zajście w ciążę są największe. W ten sposób pomaga uniknąć długoterminowej terapii hormonalnej jak i niepotrzebnej frustracji. Korzystanie z cyclotest myPlan nie niesie za sobą żadnych skutków ubocznych.

Przyjazny dla organizmu

cyclotest myPlan to produkt medyczny a algorytm, który został w nim użyty przeszedł badania kliniczne. Pokryta złotem końcówka czujnika, chroni przed alergiami na nikiel. Do wyprodukowania komputera użyte zostały tylko biokompatybilne syntetyki. cyclotest myPlan będzie dobrze Ci służył!

Skupia się na Tobie

cyclotest myPlan skupia się na Twoim indywidualnym rytmie, podczas gdy pozostałe kalkulatory dni płodnych, przy wyliczeniach, biorą pod uwagę średnią długość cyklu miesięcznego. Nasz cyclotest jest jakby szyty na miarę i całkowicie dostosowuje się do Ciebie i Twojego cyklu.

Intuicyjny i wygodny

Urządzenie wszystko w jednym

cyclotest myPlan jest wyposażony w czujnik do pomiaru temperatury a dokonane pomiary automatycznie trafiają do pamięci komputera, gdzie są przechowywane. Nie trzeba korzystać z żadnych dodatkowych termometrów i ręcznie zapisywać danych. Z uwagi na swój rozmiar, cyclotest myPlan zmieści się w Twojej torebce.

Łatwy i prosty

Nawigacja i obsługa menu cyclotest myPlan jest łatwa i prosta w obsłudze. Wszystkie informacje są wyraźnie wyświetlane na ekranie w postaci łatwego do odczytania schematu kolorów. Twoja rola ogranicza się do codziennego pomiaru temperatury, a urządzenie i tak przypomni Tobie o tej czynności. Czynność ta nie wymaga żadnej technicznej wiedzy.

Wygodne dokonywanie pomiaru

Czujnik do pomiaru temperatury to bardzo precyzyjny instrument. Jego elastyczna końcówka, idealnie pasuje do umieszczania go w komorach cieplnych pod językiem. Dzięki funkcji budzika i zintegrowanemu oświetleniu LED, cyclotest myWay przypomina, że nadszedł czas, aby dokonać pomiaru. Krótki sygnał dźwiękowy będzie oznaczał, że pomiar został dokonany prawidłowo.

Wiarygodny i zróżnicowany

Wysoka skuteczność

Urządzenia cyclotest to jedyne komputery cyklu zatwierdzone w Europie, które posiadają zdolność łączenia dwóch wskaźników płodności w trakcie wyznaczania faz płodności, innymi słowy jako jedyne stosują metodę objawowo-termiczną. Metoda ta posiada skuteczność na poziomie 99,7%**.

Informacja o ciąży

cyclotest myPlan przekazuje informację o ciąży na wczesnym jej etapie. Wiedza ta pozwala na wprowadzenie szybkich zmian w dotychczasowym stylu życia i wyeliminować alkohol, papierosy i leki z diety. Skonsultuj się z lekarzem i dowiedz się czy powinnaś zażywać suplementy diety.

Wiele dodatkowych funkcji

Będziesz bardzo zadowolona z dodatkowych funkcji, które oferuje cyclotest. Korzystaj z możliwości śledzenia swojego indeksu BMI oraz pomocnych wskazówek odnośnie dbania o skórę. Możesz również skorzystać z plannera daty narodzin i zaplanować swoje pożycie intymne. Dodatkowo, korzystając z kabla USB możesz przenieść dane z komputera cyklu na komputer stacjonarny.

* testowany pod kątem zgodności z ISO 10993-1

** Deut­sche Gesell­schaft für Gynä­ko­lo­gie und Geburts­hilfe e. V.: Leit­li­nien, Emp­feh­lun­gen, Stel­lung­nah­men. 2004. ( Niemieckie Towarzystwo Ginekologiczno-Położnicze: Wskazówki, Rekomendacje, Opinie.2004)